O střelnici

Stálá střelnice je vybudována pro střelbu z krátkých palných zbraní, dlouhých palných zbraní a brokových zbraní kategorie "A", kategorie "B", kategorie "C" a kategorie "D" dle zákona o zbraních. Střelnice je rozdělena na dvě střeliště - střeliště 1 - pro střelbu z brokovnic hromadnou střelou na asfaltové terče a střeliště 2 - pro střelbu z kulových planých zbraní a brokovnic.

Na střelnici je možné používat pouze na střelišti 2 schválený typ klového střeliva pro krátké palné zbraně kategorie "B" s maximální ráží 12,7 mm s maximálním výkonem 2000 J, pro dlouhé zbraně kategorie "B" a "C" s maximální ráží 9,3 mm a s maximálním výkonem 6000 J, pro zbraně kategorie "A" s maximální ráží 9 mm a maximálním výkonem 2200 J, dále pro historické zbraně kategorie "D" bez omezení ráže a výkonu a pro brokovnice kategorie "B" a "C" na střelišti 2 bez omezení ráže a výkonu na střelišti 1 pro náboje s hromadnou střelou do velikosti broku 2,5mm. Na střelnici je zakázaná střelba dávkou ze zbraní "A".

Stála střelnice se nachází ve vzdálenosti 1 km za obcí Vlčnov ve směru na obec Dolní Němčí, když odbočíme vlevo ze silnice, která vede směrem z obce Vlčnov do obce Dolní Němčí, 2 km jihovýchodně.

tel:+420 736 510 749
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!